GARANTİ KOZA SOFIA OPEN

GARANTİ KOZA SOFIA OPEN

Garanti Koza inşaat sektöründeki markasını tüm dünyaya gururla sunarken, yeni yatırımlarına ev sahipliği yaptığı Sofya da da ilk kez gerçekleşecek ATP erkek tenis turnuvasıyla yepyeni bir heyecan yaratıyor.

Tenis sporunu çok seven bir kurum olarak 2005 yılından bu yana düzenlediğimiz Dünya’nın en önemli turnuvalarının yanısıra, Dünya yıldız tenisçilerini ve efsane Roger Federer’i İstanbul’da ağırladık.

İlklerin öncüsü olarak yürüdüğümüz bu yolda yatırımlarımızın da bulunduğu Bulgaristan/Sofya’da da bu turnuvayı düzenleyerek, Türk tenisçilerimizin Dünya sıralamasında üst sıralarda görebilmek adına önlerine bir yol daha açtık…

01-07 Şubat 2016 Tarihleri arasında Bulgaristan’ın Sofya kentinde Armeec Arenada yapılacak olan turnuvaya da dünya tenisinin önemli isimleri raket sallayacak. Gerek Bulgar tenisi gerekse Türk tenisi açısından son derece önemli bu organizasyonun basın toplantısı isim sponsoru ve turnuva sahibi Garanti Koza, Bulgaristan Spor Bakanı Krassen Kralev, Bulgaristan Tenis Federasyonu başkan yardımcısının katılımıyla tüm dünyaya duyuruldu.

%d blogcu bunu beğendi: