GARANTİ KOZA SPONSORLUĞUNDA NITTO ATP FİNALLERİ BAŞLADI

GARANTİ KOZA SPONSORLUĞUNDA NITTO ATP FİNALLERİ BAŞLADI

GARANTİ KOZA’NIN GOLD SPONSOR OLDUĞU DÜNYANIN EN PRESTİJLİ TENİS TURNUVALARINDAN NITTO ATP FINALS BUGÜN BAŞLADI!

Dünyanın en prestijli tenis turnuvaları arasında gösterilen ve her yıl Kasım ayında Londra’daki The O2 Arena’da düzenlenen Nitto ATP Finalleri’nin gold sponsorluğunu Garanti Koza bu yıl ikinci kez üstlendi.

Garanti Koza, tenis dünyasının büyük bir heyecanla beklediği Nitto ATP Finalleri’ne gold sponsor olarak tenise verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Londra’daki The O2 Arena’da 12 – 19 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2017 Erkekler Uluslararası Tenis Turnuva Finali ve dünyanın en büyük kapalı tenis turnuvası olan Nitto ATP Finalleri’ni 255 binden fazla seyircinin izlemesi bekleniyor. Turnuvayı, televizyon ve dijital kanalara aracılığıyla yaklaşık 109 milyon kişinin izleyeceği tahmin ediliyor.

Yılın en büyük tenis olayı: Nitto ATP Finalleri dünya çapında konut projeleri ile inşaat taahhüt ve gayrimenkul geliştirme konusunda bir lider olan Garanti Koza; tenis dünyasına son yıllarda yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor. Garanti Koza’nın Esenyurt’ta bulunan projesinin içinde yer alan dünyanın en büyük tenis ve spor akademisi olarak inşa edilen Koza WOS’da gerçekleştirdiği turnuvalarla başladığı sponsorluklara; Nitto ATP Finalleri’nin gold sponsorluğunu da ekleyerek bu alanda yaptığı yatırımlara emin adımlarla sürdürüyor.

Geçtiğimiz yıllarda John McEnroe, Pete Sampras, Andre Agassi ve Novaj Djokovic’in maçlarının izlediği turnuvada bu sene Rafael Nadal, TEB BNP Paribas İstanbul Open 2015 şampiyonu Roger Federer, TEB BNP Paribas İstanbul Open 2017 şampiyonu Marin Cilic, Garanti Koza Sofia Open 2017 şampiyonu Grigor Dimitrov, Dominic Thiem ve David Goffin gibi oyuncuların nefes kesen maçları izlenebilecek.

%d blogcu bunu beğendi: