GÖRKEMLİ AÇILIŞ

GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Yıldız oyuncuların katılımıyla 24 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ın açılış partisi Four Seasons Hotel Istanbul’da gerçekleştirildi. İstanbul Cup açılış partisinde Ajda Pekkan ve ENBE Orkestrası konseri müthiş sahne performansları ile tenis severlerden büyük övgü aldı.
İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin ve Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Sayın Cengiz Durmuş’un konuşmalarıyla başlayan gecede Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası ile Süper star Ajda Pekkan Yakar Geçerim, Bir Günah Gibi, Yeniden Başlasın, Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile, Bambaşka Biri gibi hit olan parçalarını seslendirerek müthiş bir performans gösterdi.
BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI
Turnuva boyunca dünyaca ünlü pek çok tenisçinin ağırlanacağı, Türkiye’nin en önemli uluslararası spor organizasyonunun açılış partisine cemiyet hayatından ve spor dünyasından ünlü isimler akın etti.

Elif Boyner, Ece Vahapoğlu, Sinem Öztürk, Onur Büyüktopçu, Bekir-Derya Aksoy, Asuman Tokgöz, Tülin DoğrurerAhmet-Reyhan Harezi, Ali Şan, Ece Kıral, Didem Taslan, Arzu Kaprol, Arzu Kunt, Emre-Seda Vural, Elif Yiğit, Engin Yakut, Şermin Altun, Fikret Ercan, İbrahim Toraman, İlkem Öztürk, Frank Findlaz, Enci Teker, Hale Dicleli, Nilgün Dumanlı, Jülide-Mehmet Ali Berkman, Melike Öcalan, Safiye Soyman, Ümran Erler, Özalp-Şule Argüder, Nuri Çolakoğlu, Yasemin Toprak, Neslihan-Ahmet Kozanoğlu, Özalp-Şule Argüder, Selin Bozkurt ve Ozan Özkan gibi pek çok ünlünün katıldığı parti renkli görüntülere sahne oldu.

%d blogcu bunu beğendi: