Koza World of Sports

Koza World of Sports

Sağlıklı bir yaşamın baş unsuru olan sporun, hepimizin daha sağlıklı ve daha mutlu bireyler olarak yaşaması adına hayatımızın bir parçası haline gelmesi gerektiğini biliyoruz.

7’den 70’e tüm insanları yakından ilgilendiren sporun önemini bilen Garanti Koza da, Koza World of Sports’u inşa ederek insanların sağlıklı yaşaması için gerek duydukları bu ihtiyaca yanıt veriyor.

Koza WOS çok kapsamlı bir spor tesisidir ve aynı zamanda birçok profesyonel sporcunun ana antrenman merkezi olacaktır. 50’den fazla tenis kortu ile dünyanın en büyük tenis kompleksi ve uluslararası bir akademi olma yolunda ilerlemektedir. Uluslararası tenis akademisi, yabancı oyuncuların antrenman merkezi olmanın yanı sıra, 1000’in üzerinde genç Türk oyuncunun geliştiği merkez olacaktır. Türkiye’nin ev sahipliği yapacağı ITF profesyonel bayanlar ve erkekler tenis turnuvaları ile Koza WOS seyahat eden oyuncuların tercihi olacaktır.

Tenisin yanı sıra; yüzme, basketbol, voleybol, futbol, su topu, hentbol, yelken, masa tenisi, squash, jimnastik ve bale gibi belli başlı sporların keyifle yapılacağı bu devasa merkez tüm sporseverlerin de çekim merkezi haline gelecek.

Koza WOS aynı zamanda, TEB BNP Paribas İstanbul Open (ATP), TEB BNP Paribas İstanbul Cup (WTA) ve Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası gibi birçok elit spor organizasyonu ve konserlere ev sahipliği yapacaktır. Koza WOS birçok branşa yönelik tesisi ile tüm sporseverlerin ilgi odağı olacak.

Garanti Koza Projeleri
 • Devam Eden Projeler
  Akkoza
  AKKOZA EVLERİ Akkoza Evleri, dünyanın önde gelen mimari gruplarından Design Development Group (DDG) tarafından çağdaş...
 • Devam Eden Projeler
  KozaPark
  GARANTİ KOZA YİNE EŞSİZ BİR PROJEYE İMZA ATIYOR   Yaşamın Tüm Renkleri Kozapark’ta...   Hayal edin; 40.000 m2 Yüzülebilir...
 • Devam Eden Projeler
  Grand Kanyon
  GRAND KANYON  Sofya’nın yeni yaşam stili Garanti Koza yine eşsiz bir projeye imza atıyor.Bulgaristan’ın ilk karma...
 • Devam Eden Projeler
  Swissotel KozaPark
  SWISSOTEL KOZAPARK Türkiye’de ilk defa geliştirilen, ortasında masmavi suni göl etrafında yemyeşil alanı ile 40...