Kurumsal Hedefler

Antalya Marina

Kurumsal Hedefler

Günümüz rekabet ortamında büyümek ve başarılı olmak hedefimiz çeşitli yeteneklerimize yansımıştır. Bayındırlık işlerinde ve altyapı projelerinde, endüstriyel inşaatlarda, ticaret merkezi ve konut projelerinin geliştirilmesinde, hastane ve marinalar gibi özel konularda ve tarihi restorasyon çalışmalarındaki becerilerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Bu becerilerimizi Türkiye ve yurt dışında yeni iş sahaları edinmek için kullanmayı planlamaktayız. Toplam Kalite Yönetimi prensiplerini uygularken, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 sertifikaları ile gelecekteki büyümemizi desteklemekte, organizasyon ve iletişim ağımızı mükemmelleştirmekteyiz.

Kim olduğumuzu ve nereye gittiğimizi bilerek, müşteri odaklı, sürekli gelişmeye açık olmak, sağlam bir finansal yapıya, sorumluluk ve dürüstlüğe sahip olmak gibi temel inançlarımızın ve değerlerimizin önemini kavramış bulunmaktayız.

Biz, Türkiye'de ve uluslararası alanda büyümek için gerekli güç ve esnekliğe sahibiz. Geleceğin GARANTİ KOZA’sı, belli başlı uluslararası pazarlarda faaliyet gösterirken, Türkiye piyasasındaki gücünü koruyacaktır. Çalışanlarımızın bilgi, beceri, deneyim ve ilgilerini koruyup geliştirmenin uzun vadede kuvvetimizi pekiştirmenin temeli olduğuna inanmaktayız. Biz, hissedarlarımızın, müşterilerimizin, çalışanlarımızın, ve taşeronlarımızın, kısaca bizimle çalışan herkesin bu doğrultuda değerlendirilmesi için çaba göstermekteyiz.

Kalamış Marina

Koç Üniversitesi