GARANTİ KOZA SPONSORLUĞUNDA NITTO ATP FİNALLERİ SONA ERDİ

GARANTİ KOZA SPONSORLUĞUNDA NITTO ATP FİNALLERİ SONA ERDİ

GARANTİ KOZA’NIN GOLD SPONSOR OLDUĞU DÜNYANIN EN PRESTİJLİ TENİS TURNUVALARINDAN NITTO ATP FINALS ŞAMPİYONU GRIGOR DIMITROV!

Dünyanın en prestijli tenis turnuvaları arasında gösterilen ve her yıl Kasım ayında Londra’daki The O2 Arena’da düzenlenen Nitto ATP Finalleri’nin gold sponsorluğunu Garanti Koza bu yıl ikinci kez üstlendi.

Garanti Koza, tenis dünyasının büyük bir heyecanla beklediği Nitto ATP Finalleri’ne gold sponsor olarak tenise verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Londra’daki The O2 Arena’da 12 – 19 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşen 2017 Erkekler Uluslararası Tenis Turnuva Finali ve dünyanın en büyük kapalı tenis turnuvası olan Nitto ATP Finalleri’ni 255 binden fazla seyirci katılım gösterdi. Turnuvayı, televizyon ve dijital kanalara aracılığıyla yaklaşık 109 milyon kişiden fazla izlenme aldı.

Yılın en büyük tenis olayı: Nitto ATP Finalleri dünya çapında konut projeleri ile inşaat taahhüt ve gayrimenkul geliştirme konusunda bir lider olan Garanti Koza; tenis dünyasına son yıllarda yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor. Garanti Koza’nın Esenyurt’ta bulunan projesinin içinde yer alan dünyanın en büyük tenis ve spor akademisi olarak inşa edilen Koza WOS’da gerçekleştirdiği turnuvalarla başladığı sponsorluklara; Nitto ATP Finalleri’nin gold sponsorluğunu da ekleyerek bu alanda yaptığı yatırımlara emin adımlarla sürdürüyor.

Turnuvayı Bulgar raket Grigor Dimitrov kazandı.

%d blogcu bunu beğendi: