SWISSOTEL KOZAPARK

SWISSOTEL KOZAPARK

Swissotel KozaPark İstanbul’da 160 konuk odası bulunacaktır ve konuklar mükemmel yiyecek ve içecek seçeneklerinin, dikkat çekici yerel ve leziz tatların keyfini çıkarırken geniş bir balo odası da dahil olmak üzere büyük toplantı alanlarına erişebileceklerdir. Kapalı ve açık hava çatı katı havuzun yanı sıra otelin sunduğu spa hizmeti sayesinde unutulmaz bir tatil teklifi olacak. Markanın imzası Purovel Spa & Sport’da Alpler’den esinlenen canlandırıcı bakımlar, egzersiz dersleri ve modern fitness ekipmanları bulunacak.
Proje, 450’deki ilk markalı Swissotel Rezidansları tanıtacak olup tümü Swissotel’in içten ve güvenilir hizmetinden yararlanan bir, iki ve üç yatak odalı modern lüks İstanbul rezidans sunacak.
Swissotel, KozaPark’ın bir parçası olarak Esenyurt semtinin kuzey sınırında yeni bir rezidans, perakende satış ve eğlence destinasyonu olacak. Bu yenilikçi çok amaçlı tesis uluslararası profesyonel oyuncuların ve tenis tutkunlarının gözdesi olan dünyanın en büyük tenis akademisine ev sahipliği yapıyor. Koza World of Sports kompleksi 8.000 kapasiteli stadyumunda spor müsabakaları ve eğlence etkinliklerinin yanı sıra 2015’de ilk kez ATP İstanbul Açık ve WTA İstanbul Cup’a ev sahipliği yapacak. Ayrıca, Akbati Alışveriş Merkezi ve birkaç rezidans kulesinin yanı sıra 32.000 metrekarelik biyolojik lagün ve özel açık hava manzaralı bahçeler yer alacak.
%d blogcu bunu beğendi: